УМОВИ ТА ПРАВИЛА ЗАМОВЛЕННЯ.

 

Перед тим як робити замовлення, ознайомтесь з правилами та умовами індивідуального замовлення та спільної покупки. Дотримуйтесь цих правил.
 1. Я виступаю посередником між вами та магазином, в якому ви замовляєте товар.
 2. Я надаю вам адресу сайту магазину, cхему розрахунку товарів і розмірні сітки одягу. Вибір товару на сайті, розрахунок вартості товару та визначення розміру проводиться вами самостійно.

 

Щоб швидко і вірно порахувати вартість, користуйтесь нашим спеціальним Калькулятором.

Курс долару рахуйте по продажу Приватбанку (інформер з актуальним курсом знаходиться на головній сторінці сайту).

 

Для визначення розміру користуйтесь розмірними сітками. Як правило, вони є в кожному інтернет магазині під назвою size chart і ссилка на них розміщена біля кожного товару.
Кожна марка товару має свої особисті розмірні сітки. Розмірні сітки різних марок можуть не співпадати між собою. Тому перевіряйте розмір щоразу перед покупкою нового товару. Визначаючи розмір, орієнтуйтесь на зріст та вагу дитини, а не на її вік.

 

 

ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО.

Звертайтесь до мене лише в разі, якщо ви будете робити замовлення, ви попередньо ознайомлені з цінами на обрані вами товари, впевнились в наявності необхідних для вас розмірів одягу і готові оплатити замовлення до встановленого мною терміну викупу.

 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ.

Замовлення я приймаю через БАНДЛЕР.

 

Як оформити замовлення через бандлер.

1. Оберіть магазин, з якого ви хочете купити товари. Скопіюйте посилання на товар в вікні браузеру. Добавте ссилку на товар у відповідне поле, також добавте розмір і кількість, якщо є потреба вкажіть колір та прикрепіть фото (фото не обов' язково) Обов' язково вкажіть адресу відправки і обраний вами спосіб доставки. Для США є варіанти море та авіа, для Англії вказуйте тільки авіа, для Німеччини - наземний спосіб.

2. Після підтвердження мною замовлення ви отримаєте на емейл рахунок з реквізитами. Якщо лист вам не надійшов, перевірте спам. Передплату слід внести до зазначеного мною терміну викупу і повідомити мене про це особисто в бандлері. В рахунку, який ви отримаєте в самому кінці буде ссилка, по якій слід перейти і повідомити про оплату. Будь уважні - в приват і в соц. мережах звіти про оплату я не приймаю! Якщо ви внесли оплату після зазначеного мною терміну викупу, або не оплатили замовлення - ваш товар не буде викуплено, а замовлення відхилене. Також замовлення може бути відхилене, якщо ви не повідомили мене про оплату замовлення, або товар який ви замовили зник зі стоку до моменту викупу.

Способи передплати: Приват24, термінал, оплата будь якою карткою чи через систему онлайн-грошей (WebMoney, Qiwi тощо) - на мою картку Приватбанку.

Часте питання: Чому 100% аванс? Тому що я за ваші гроші купую для вас товар в магазині.

3. Я замовляю вам товар. І в бандлері змінюється статус вашого замовлення на Викуплений. Ваше замовлення буде згруповано з замовленнями інших клієнтів в закупку і посилку. Кожній закупці та посилці буде присвоєний персональний номер. Номер закупки з' явиться у вашому замовленні відразу після викупу. Перейшовши по ньому, ви знайдете трекінг номер посилки, та зможете самостійно за нею слідкувати. Трекінг номера з' являються не відразу після викупу, а після відправлення посилки магазином на склад.

В разі, якщо магазин не прийняв замовлення (таке буває вкрай рідко), я відразу відміняю замовлення і повертаю вам кошти.

4. Інформацію стосовно відправки і прибуття вашої посилки за трекінг-номером дивіться в бандлері. І тільки, коли посилка затримується більше вказаного мною терміну - ви можете запитати в мене в приват про орієнтовне прибуття вашої посилки. Я завжди відповідаю на питання, але не одобрюю, коли клієнт запитує де його посилка раніше зазначеного терміну прибуття по декілька разів. Тому я залишаю за собою право ігнорувати такі питання. 

5. По приходу посилки я ОБОВ' ЯЗКОВО повідомляю вас про це особисто.

 

ДОСТАВКА.

Термін доставки посилок з США в Україну:

морем - 5-7 тижнів. Вартість 6$ за 1 кг. (зараз по акції 5$ за кг) 

літаком - 2,5-3,5 тижня. Вартість 10$ за 1 кг. (зараз по акції 7$ за кг)

Доставка посилок з Англії в Україну:

3-3,5 тижня. Вартість 4 фунта за 1 кг.

Доставка посилок з Германії в Україну:

2-2,5 тиждня. Вартість 4€ за 1 кг

Важливо! Посередник рахує вартість доставки за фактичною вагою, але при габаритній посилці додається вага об' ємна.

Для кожної посилки згідно митного кодексу України існує митний ліміт. Вартість однієї посилки в Україну на одного відправника не повинна перевищувати 150 євро! Також посередник має мінімальний ліміт вартості на посилки. Сама дешева морська посилка без консолідації вагою від 100 грамів до 3 кілограмів за ціною перевізника коштує 16$, авіа - 23$ Отже, в одній посилці я можу перевезти товари чи товар вартість якого складає не більше 150 На цю суму в посилку може вміститися 4 кг. дитячого одягу по акції, а може вміститися 1 телефон, чи один брендовий купальник вартістю 150€.  І в обох цих випадках мінімальна вартість перевізки морської посилки складатиме 16$ Тому, для легких за вагою, але дорогих за вартістю речей, доставка рахується не за вагою, а за фактичною вартістю перевізника. Враховуйте це, коли ви будете замовляти дорогі (понад 50$) і легкі за вагою товари! 

На прикладі. Якщо ви замовите купальник вартістю 150$ - морська доставка обійдеться вам 16$, якщо вартість купальника буде 50$ - ви заплатите третину вартості посилки.

Іноді бувають затримки в доставці! Море до 8, авіа до 4 тижднів. Якщо в США розпродажі та свята - Чорна п' ятниця, Різдво, Новий рік та ін., посилки можуть іти понад 2 місяця і більше. Тому, якщо одяг вам необхідно отримати до певної дати - робіть замовлення заздалегіть за декілька тижнів. Претензії, що ви замовляли річ на подарунок, а вона не прийшла до певної дати - не розглядаю. 

Доставка сплачується по прибуттю посилки в Україну і її вартість буде залежати від ваги вашого замовлення. Оплата за доставку здійснюється 100% передплатою на картку, або накладним платежем в поштовому відділенні. Наперед вагу товару я сказати не можу

Доставка по Україні - Нова пошта, Укрпошта, самовивіз.

Укрпоштою відправляю раз на тиждень в вівторок, Новою поштою - понеділок, середа, п'ятниця. 

 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.

Я не несу відповідальність за:

 1. Невірно визначені вами розміри одягу. Але я надам вам, в разі необхідності, інформацію щодо визначення розмірів. Та остаточна відповідальність за визначення розмірів лежить на вас.
 2. За те що товар не оправдав ваші очікування, різниться колір порівняно з монітором, не той фасон і.т.п. Відповідальність за вибір товару лежить тільки на вас.
  Пам'ятайте, що на фотографії товар може виглядати по іншому ніж в реальності.
 3. За те що доставка в Україну може затриматися. Я ніяк не можу вплинути на роботу служби доставки. Я виконую роль посередника між вами, магазином та службою доставки.
 4. За пошкодження товару при транспортуванні. Перевозить товар компанія, послугами якої я користуюсь, а не я особисто. Якщо ви замовляєте крихкі товари - за додаткову плату можна оформити додаткову упаковку на складі.
 5. За невірне трактування вами правил спільної покупки або за неознайомлення з ними. Якщо ви оформлюєте у мене замовлення - ви автоматично погоджуєтесь з моїми умовами та правилами, незалежно від того, читали ви їх чи ні. Претензії стосовно того, що я вам не описала правила в приват мною не розглядаються. Я уже їх для вас написала на сайті.

 

ДОДАТКОВО.

Товар поверненню в магазин не підлягає. Американські магазини не приймають товари з країн СНГ назад. Якщо товар вам не підійшов, ви можете розмістити його на продаж в моїй групі фейсбук група

 

У випадку невдачі угоди:

 • коли спільна покупка відмінилася, бо не набралась необхідна кількість учасників
 • коли магазин не прийняв замовлення
 • коли магазин не вислав товар

Я зобов'язуюсь повернути вам оплату в 100% розмірі.

 

Також в мене можна замовити товари без участі у спільній закупці.

Якщо cума вашого замовлення складатиме:

 • 50$ в магазинах Carters, OshKosh, Old navy, Gap, Babymallonline
 • 50$ в Amazon
 • 75$ в усіх інших магазинах

- доставка з магазину по США буде для вас безкоштовна.

Якщо сума вашого замовлення буде менша цього ліміту - доставка буде платна. У кожного магазину своя вартість доставки.

 

ПІДСУМОК.

Правила і умови спільної покупки являються договором між посередником і учасником покупки. Зробивши замовлення, ви автоматично погоджуєтесь з усіма пунктами даного договору.

 

Якщо у вас виникли запитання, надішліть їх через форму зворотнього зв'язку.